رمز خود را فراموش کرده اید ؟

تور فرانسه - آلمان ویژه نوروز 97 | هتل 4 ستاره

6 شب و 7 روز| رفت از : تماس بگیرید

توجه

مدارك مورد نياز درخواست ويزا

● اصل گذرنامه امضاشده حتماً با 6 ماه اعتبار + گذرنامه صفحه مشخصات به همراه ويزاهاي مهم و معتبر
● تكميل فرم مشخصات
● سه قطعه عكس 4/5 × 3/5 جديدرنگي زمينه سفيد با 70% زوم از پيشاني تا شانه بدون عينك
● اصل شناسنامه براي تمامي مسافران
● مدارك معتبر شغلي(درصورت گواهي شغلي ليست بيمه شغلي و فيش حقوقي الزاميست)
توجه :  خانمهاي خانه دار كه بدون همسر سفر ميكنندو افراد غير شاغل : مدارك شغلي همسر + گذرنامه + شناسنامه همسر
● اصل گواهي تحصيلي جهت دانش آموز و دانشجو .
● اصل حكم بازنشستگي براي بازنشستگان .
● مدارك معتبر مالي شامل  1- تمكن مالي  2- پرينت كاركرد حساب بانكي 3 ماهه

خدمات تور به شرح ذیل می باشد

بليط رفت و برگشت هواپيما

اقامت در هتل 4 ستاره

گشت شهری

ترانسفر فرودگاهی

لیدر فارسی زبان

اخذ ويزاي گروهي يا انفرادي

بيمه مسافرتي

برلین و دیوارمعروفش، هولوکاست، جنگ جهانی، آلمان شرقی؛ این‌ها اولین کلماتی‌ هستند که با شنیدن نام برلین به یاد می‌آوریم. ولی این‌ها همه‌ی برلین نیست. برلین، پایتخت فرهنگی-سیاسی آلمان، معروف‌ترین و پرجاذبه‌ترین شهر آلمان است. برلین شهری است که باید صبح زود نقشه و دوربین‌تان را بردارید و در کنار توریست‌های دیگر، نقشه به دست و خوشحال، پابه‌پای اتوبوس‌های گردشگری ِ بی‌سقف و شلوغ، به تمام آثار دیدنی و موزه‌ها سر بزنید. باقی‌مانده‌ی دیوار برلین را به‌محض رسیدن به میدان پتسدامر می‌بینید. دیوارها بلندند و پر از یادبود و نوشته. چند قدم آن‌طرف‌تر، ردِ خالی دیوارها روی آسفالت خیابان، تاریخ را جلوی چشمان شما می‌آورند. تاریخ را چند‌جای دیگر شهر هم می‌توان بازخوانی کرد؛ قبرستانی نمادین و سنگی که به یادبود قربانیان هولوکاست ساخته شده، موزه‌ی یهود، کلیسای تخریب‌شده‌ در جنگ که برای یادبود دست‌نخورده و تعمیرنشده باقی مانده و ‌جزیره‌ی موزه‌‌ها، که پنج موزه کنار هم است در حصارِ رود مرکز شهر، روبروی کلیسای جامع شهر.اگر این شهر هیچ نامی نداشت می‌شد آن را موزه‌آباد نامید. موزه‌های ریزودرشت برلین امروزه جزیی از هویت این شهر هستند. برای رفتن به موزه‌های این شهر می‌توانید یک بلیت روزانه بگیرید تا بیشتر آن‌ها را با قیمت کمتری ببینید. یادتان هم باشد که جز چند موزه که هرروز باز هستند، بیشترشان دوشنبه‌ها تعطیل‌اند.

برخی از نکات سفر

بارسلون دومین شهر پر جمعیت در اسپانیا منطقه کاتالونیا است. بارسلون از مهمترین بنادر اروپا در دریای مدیترانه است. این شهر یکی از مراکز فرهنگی اسپانیا واروپاست .رسلون همان‌ است که از یک شهر اروپایی انتظار دارید؛ دریا و ساحل، رستوران‌ها و کافه‌هایی که تا پاسی از شب گذشته بازند، خیابان‌های پر توریست، آثار دیدنی و موزه‌ها، آثار معماری معروف، خرید و تفریح. بارسلون شهری ا‌ست برای همه

آب و هوا

فصل‌های پاییز و بهار برلین دارای آب و هوای معتدل و مناسبی است و از این روی بهترین فصل برای گردشگران است.در شهرهای مختلف آن متفاوت است. آب و هوای برلین تقریبا اقیانوسی می باشد. اما بطور کلی آب و هوای معتدلی بر برلین غالب میباشد.

زبان

زبان مردم آلمان جز گروه بزرگ زبان های هندی و اروپایی است و در حوزه زبان های ژرمنی قرار میگیرد.این زبان با دانمارکی، نروژی و سوئدی،هلندی و همچنین انگلیسی هم خانواده است.

غذا

کشور آلمان در سراسر جهان، به تولید گونه‌های مختلف نان و سوسیس معروف است. استفاده از انواع سوسیس به عنوان غذاهای گوشتی در رژیم غذایی آن‌ها به عنوان یک پیشنهاد متناوب، معمول و مرسوم است.

برخی از جاذبه های برلین

  • میته-دروازه‌ی برندنبورگ و میدان پاریزر

    دروازه برندنبورگ نماد وحدت سیاسی در آلمان است. لابد از دیوار برلین زیاد شنیده‌اید، بعد از تقسیم آلمان به دو بخش شرقی و غربی این دیوار کشیده شد تا اهالی بخش شرقی به سمت غربی فرار نکنند و اکنون این دو دستگی از بین رفته است. این دروازه در سال ١٧٩١ ساخته شده و تنها بنای بازمانده از ١٨ دروازه‌ی شهر است. به این دلیل برندنبورگ می‌نامندش که در نزدیکی برلین یک شهر قدیمی به همین نام وجود دارد و این دروازه در روزگاران گذشته ورودی جاده‌ای رو به آن شهر بوده است. مجسمه‌ی گودریگا (ارابه‌ی چهار اسب) را هم که الهه‌ی پیروزی می‌راندش، بالای دروازه می‌بینید.
  • کاخ اشلوس شارلوتن‌بورگ

    در برلین ٩ کاخ قدیمی وجود دارد که کاخ شارلوتن‌بورگ معروف‌ترین‌شان است. اگر وقت یا علاقه‌ی زیادی به بازدید از این کاخ‌ها ندارید، این کاخ به نمایندگی از بقیه‌ی کاخ‌ها، پیشنهاد ما و تمام راهنماهای شهر برلین است.اشلوس شارلوتن‌بورگ، کاخی است با معماری باروک (معماری قرن ١٦ تا ١٨ میلادی که به معماری ناموزون معروف است). این کاخ یکی از اندک آثار به‌جامانده از دوره طلایی سلطنت هو هنتسولرن است. این کاخ تابستانی را به دستور الکتور فردریش سوم برای همسرش سوفی شارلوت ساختند که بعدها نام اشلوس شارلوتن‌بورگ گرفت. هرکدام از بناهای این کاخ ورودی جداگانه دارد؛ قدیمی‌ترین و مهم‌ترین بخش آن، آلتس شلوس است که یعنی کاخ کهن.
بازگشت به بالا